MOGY 2018 – Borsod-Abaúj-Zemplén megyei előkészítő megbeszélés, program ismertető lakossági fórum

 

Tisztelettel és szeretettel meghívjuk régi és leendő barátainkat az alábbi programunkra:
Magyar Közösségek Országgyűlése
Magyarok Országos Gyűlése

Helyszín: Bösztörpuszta
Időpont: 2018. augusztus 17-19.

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei előkészítő megbeszélés, program ismertető LAKOSSÁGI FÓRUM

Előadó: Vukics Ferenc
Időpont: 2018. május 5., szombat: 15:00
Helyszín: Gárdonyi Géza Művelődési Ház (Bárczay-kúria), Miskolc-Hejőcsaba, Sütő János utca 42.

Jónak lenni jó! – Lélekhangoló Böjte Csaba testvérrel

Jótékonysági est

Szervezi: Borsodi Magyar Közösségek Szövetsége Mente Egyesület

Díszvendég: Sebestyén Márta, Kossuth-díjas és Liszt Ferenc-díjas népdalénekes, előadóművész

Fővédnök: Dr. Kriza Ákos, Miskolc Megyei Jogú Város polgármestere

Jegyek kaphatók a Filharmónia Magyarország Nonprofit Kft. jegyirodáiban: 3525 Miskolc,Kossuth Lajos utca 3. Tel: +36 46 505-656 E-mail: miskolc@filharmonia.hu
Jegyár: 2500 Ft, mely összeggel Ön a Dévai Szent Ferenc Alapítvány gyermekeit támogatja

IV. Baranta Tábor

Ideje: 2017. augusztus 7-11.

Helyszín: Gárdonyi Géza Művelődési Ház
Cím: Miskolc-Hejőcsaba, Sütő János utca 42.

 

VIII. „Dunán innen – Tiszán túl” döntő eredményei

Műfaj

Kor-csoport

Név

Minősítés

Népzene

I.

Maier Cseperke Kiemelt Arany

I.

Dobos Levente Arany

I.

Németh Csaba Levente Ezüst

I.

Csirigli Ezüst

I.

Tekerentyűk Ezüst

I.

Cseperke Bronz

I.

Ravasz Bronz

II.

Zsobada banda Arany

II.

Dimes Ezüst

II.

Délibáb Ezüst

II.

Bourdon duó Ezüst

II.

Lelkes Bronz

II.

Wéber Dorina Arany

II.

Gyetkó Réka Arany

II.

Porubszki Tamás Ezüst

 

Műfaj

Kor-csoport

Név

Minősítés

Népmese

I.

Sass Éva Arany

I.

Jónás György Balázs Arany

I.

Simon Tímea Arany

I.

Pernyész Patrik Botond Ezüst

I.

Turda Jázmin Ezüst

I.

Sipos Angéla Tamara Bronz

I.

Tóth Kevin Bronz

I.

Rácz Evelin Bronz

II.

Bálint András Arany

 

Műfaj

Korcsoport

Név

Minősítés

Népdal

I.

Kis sulyom Arany

I.

Csicsergők Arany

I.

Tulipán Ezüst

I.

Napsugár Bronz

I.

Gyurkó Abigél Arany

I.

Paládi Attila Arany

I.

Ballay Dorka Ezüst

I.

Marosi Anna Ezüst

I.

Varga Eszter Ezüst

I.

Pál Orsolya Tímea Bronz

II.

Ilyés Mátyás Kiemelt Arany

II.

Farkas Csongor Arany

II.

Antal Eszter Arany

II.

Cibri Arany

II.

Napsugár Arany

 

Műfaj

Korcsoport

Név

Minősítés

Néptánc

I.

Bubulyka Arany

I.

Serítő Ezüst

I.

Kiscsászta Bronz

I.

Napsugár Bronz

I.

Zsebő Zsuzsanna Napsugár Arany

I.

Sápi-Tóth Sarolta – Wagner Szilárd Arany

I.

Birke Szabolcs Arany

I.

Tóth Patrik Ezüst

I.

Juhász Bence – Kovács Panna Ezüst

I.

Dunca Stadler Zoltán Bronz

II.

Csikuska Arany

II.

Hajnali Ezüst

II.

Urusos Ezüst

II.

Bartha Luca – Sarus Viktória Arany

II.

Kiss Bálint Barnabás – Balogh András Arany

További információk: tehetsegkutato.magyarkozossegek.org

Doklist.com által hitelesített szervezetBorsodi Magyar Közösségek Szövetsége Mente Egyesület